Panel Kaplama

Panel kaplama teknolojisi ile su, ısı ve ses yalıtımı kolayca sağlanmaktadır. Bununla beraber çeşitli renk seçenekleriyle estetik bir görünüm elde edilmesi sağlanır. Kaplamanın avantajları sadeece bu kadar değil. Sıva ve boya gibi ekstra maliyeti olan ve periyodik biçimde gerçekleştirilen işlemlere gerek duyulmadan uygulanır. Tasarım çeşitliliği özellikleri sayesinde istenilen türde ürünler kolayca bulunabilir. Paneller genellikle, farklı yapılarla ürünleriyle üretilip tasarlanmakta. Mevcut ürünlerin yapıları da iş veya dış mekan kullanımına bağlı olacak değişmekte. Bunların yanı sıra, trapez saç kaplama, shingle kaplama, kiremit kaplama gibi uygulamalar tercih edilmekte. Genel anlamda estetik bir görünüm sunmakla beraber, kullanım kolaylığına sahip bir yapı çeşiti. Ürün yapısı olarak ise, oliüretan sert köpük dolgudur. Kaplama sayesinde iş yerleri, fabrikalar, üretim atölyeleri ve imalathaneler çok daha profesyonel bir görünüm sahip olma şansını yakalayacak.

Panel kaplamalar, fabrikalar, depolar, spor salonları, çiftlikler, alışveriş merkezleri, sanayi yapılar, şantiye binaları, iş merkezleri, konteynırlarda uygulanır. Kullanım alanları çok çeşitli olan panel kaplama su ve ısı izolasyonuyla şık bir görünüm sergiler. Panel kaplamaları, küçük, büyük işletmeler fark etmeksizin hemen hemen her alanda kullanılıyor. Bizler, Yonuzlar Yapı olarak ise büyük ve küçük işletme fark etmeksizin satış ve montaj hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca panellerimizin avantajından da bahsetmek gerekecek. Örneğin, panellerimiz  hiçbir yapı malzemesine gerek duymadan montajı tarafımızca kolaylıkla yapılmakta. Ürünlerimizin ve işçiliğimizin de kalitesi, piyasaya oranla haliyle bu durumda fark yaratmış oluyor. Montaj uygulamalarımızdan önce, bazı işlemlerimizden ayrıca söz etmek gerekir. Bunlardan birisi ölçü almak.

Panel montajlarının en başında doğru ölçüler alarak, ihtiyaç ve istekler doğrultusunda kurumlar yapılmakta. Ürünlerimizi tasarlayan, montajını yapan ekibimiz, belli eğitim standartlarına sahip olmakla beraber, alanlarının da en iyisi. Panel kaplama, dekorasyon uygulamalarında önde gelen işlemlerden bir tanesidir. Sonuç olarak,  bu tür kaplama vb işlemler yaptırmadan önce mutlaka profesyonel bir ekibe danışılması gerekmekte. Yonuzlar Yapı olarak, bizler bu danışmanlığı sizler için kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.